Бенфика получи две оферти от 127 млн. за Фернандес
Бенфика има възможност да продаде полузащитника Енцо Фернандес за 127 милиона евро, според A Bola.
Източникът твърди, че клубът е получил две оферти за тази сума. Те бяха предадени на президента на "орлите" Руи Коща от агента Жорже Мендеш. Съобщава се също, че в момента се подготвя третото предложение от 127 милиона.
Клубовете от Висшата лига и Ла Лига се борят за играча на Бенфика. По-рано бе съобщено за интерес от страна на Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид. Тъй като Руи Коща предпочита да задържи полузащитника до лятото, Мендеш може да увеличи една от офертите до 130 милиона евро.
Фернандес играе за Бенфика от лятото на тази година. Халфът има 13 мача в лигата през този сезон, като отбеляза един гол и направи три асистенции.
- Меси и Суарес блеснаха при откриването на новия стадион на Интер Маями
- Оскар прекрати кариерата си на 34 години
- Канада тества новото правило за засада на ФИФА
- Меси впечатлен от новия стадион на Интер Маями
- Роналдо се завърна с два гола при убедителна победа на Ал Насър
- Симон Миньоле слага край на кариерата си след сезона
- Престиани отговори на обвиненията: Не съм расист, това ме нарани най-много
- Жоао Фелиш: Световното първенство наклони везните за трансфера ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]