Ден Хаг уволни Дирк Каут
Старши -треньорът на АДО Ден Хаг Дирк Каут напусна поста си. Това съобщиха от пресслужбата на клуба. Преди това Каут работеше като наставник на аматьорския отбор Куик Бойс, а също така бе част от треньорския щаб на Фейенорд.
Клубът играе в Ередивизи. След 14 кръга Ден Хаг заема предпоследното, 17-о място в класирането на нидерландското първенство. Начело е Фейенорд с 33 точки. Аякс (30) е на второ място.
По време на футболната си кариера Каут е играл за Утрехт, Фейенорд, Ливърпул и Фенербахче. Той бе повикан в националния отбор на Нидерландия от 2004 до 2014 г. С националния отбор той стигна до финалите на Световното първенство, стана бронзов медалист от Световното първенство и Европейското първенство.
- Меси постави исторически рекорд в МЛС при победа на Интер Маями
- Галатасарай иска Ван Дайк като лидер на защитата
- Роза върху кръв
- Хеттрик на Жоао Фелиш и 971-и гол на Роналдо донесоха победа на Ал-Насър
- Робиньо-младши защити Неймар: Всичко вече е изяснено
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]