Броби призна за Ман Юнайтед
Нападателят на Аякс Браян Броби разкри, че е отказал трансфер в Манчестър Юнайтед това лято.
След като проведе брилянтно втората половина на миналия сезон под наем за Аякс от РБ Лайпциг, през юли Броби бе закупен от шампиона на Ередивизе.
Мениджърът на Юнайтед Ерик Тен Хаг се опита да пресрещне Браян, но 20-годишният нидерландец реши, че мисията му в Аякс все още не е завършена.
"Абсолютно исках да се върна в Аякс. Освен това Ерик искаше да работи отново с мен, той ми изпрати съобщение един ден и ме попита дали съм готов за това.
Но искрено му благодарих и казах, че искам да се върна в Аякс. Моите приятели са тук и стилът на игра на Аякс... Накратко, моята глава тук все още не е приключила.
Първо, трябва наистина да успея в първия отбор на Аякс. Така се чувствах през шестте месеца, които прекарах тук под наем. След това почувствах, че трябва да се върна“, заяви Броби пред Voetbal International.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]