Аякс иска 84 млн. за Антони
Аякс отново повиши цената на крилото Антони и сега иска 84 милиона паунда от Манчестър Юнайтед.
Мениджърът на Юнайтед Ерик Тен Хаг се интересуваше от Антони и преди, но Аякс искаше £68 милиона за звездата си.
Сега положението на "червените дяволи" става все по-отчайващо. Кристиано Роналдо се опитва да напусне клуба, а до началото на сезона и затварянето на трансферния прозорец остава все по-малко време.
Според Daily Mail, Аякс е повишил цената на Антони с 16 милиона паунда в настоящата ситуация и сега е готов да пусне 22-годишния бразилец, който отбеляза 12 гола и направи 10 асистенции през миналия сезон, само за 84 милиона паунда.
Напомняме, че съвсем скоро Аякс продаде защитника Лисандро Мартинес на Юнайтед в сделка на стойност около £57 милиона.
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]