Оспина подписа с Ал Наср
Колумбийският вратар Давид Оспина подписа договор със саудитския клуб Ал-Наср, съобщиха от пресслужбата на тима. Играчът ще играе за новия клуб две години по договор.
По-рано Реал Мадрид и Атлетико Мадрид проявиха интерес към 33-годишния колумбийски вратар, чийто договор с клуба изтече.
През миналия сезон Оспина имаше 13 сухи мача в 31 мача от първенството на Серия А. Той също имаше една среща в Купата на Италия и една в Лига Европа.
Освен за Наполи Оспина е играл за колумбийските Атлетико Насионал, Ница и Арсенал. Като част от италианския отбор той играе от сезон 2018/2019.
Освен това от 2007 г. вратарят играе за националния отбор на Колумбия. През това време Оспина проведе в него 124 мача.
- Меси и Суарес блеснаха при откриването на новия стадион на Интер Маями
- Оскар прекрати кариерата си на 34 години
- Канада тества новото правило за засада на ФИФА
- Меси впечатлен от новия стадион на Интер Маями
- Роналдо се завърна с два гола при убедителна победа на Ал Насър
- Симон Миньоле слага край на кариерата си след сезона
- Престиани отговори на обвиненията: Не съм расист, това ме нарани най-много
- Жоао Фелиш: Световното първенство наклони везните за трансфера ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]