Тен Хаг обясни напускането на Аякс
Треньорът Ерик Тен Хаг заяви, че вече е направил услуга на Аякс, оставайки този сезон.
Тен Хаг беше потвърден като нов кормчия на Манчестър Юнайтед миналия четвъртък. Ерик ще започне работа за английския клуб веднага след като приключи сезона в Ередивизия.
Според Тен Хаг, напускането му не е изненада за Аякс. Ерик е обмислял да напусне Амстердам преди година.
"Тази година е бонус. Някои неща се случиха още миналото лято, но исках да постигна още един успех с Аякс и да проведа зимата в Шампионска лига.
Когато поех работата тук, казах, че Аякс трябва да докаже класата си в Европа. Направихме го. Но сезонът все още не е приключил", заяви Тен Хаг.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Меси пропуска Мача на звездите в МЛС, но този път няма да бъде наказан
- Бешикташ е готов да обяви трансфера на Мохамед Салах
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Официално обявените трансфери в Европа за 26 юли
- Интер Маями съобщи добри новини за състоянието на Херман Бертераме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]