В Латвия няма да подписват с руски футболисти
Латвийската футболна федерация (LFF) препоръча на клубовете от страната да не сключват споразумения с играчи и треньори от Русия и Беларус.
"Настоятелно препоръчваме да не влизате в трудови или други взаимоотношения със спортисти, треньори и персонал на клубове от Руската федерация и Република Беларус до друго нареждане. LFF провежда правни проучвания и консултации с ФИФА и УЕФА относно възможна забрана за регистрация на играчи, треньори и помощен персонал от тези страни“, съобщава официалният сайт на Латвийската федерация.
- Босът на Саудитската лига потвърди за интерес към Салах
- Бекъм: Ето защо доведох Меси тук
- Серхио Рамос обяви, че напуска Монтерей
- Меси: Интер Маями трябва да се наслади на Купата
- Интер Маями и Меси с първа титла в САЩ
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]