Пепе може да бъде наказан за две години
Бранителят на Порто Пепе може да получи продължително наказание за удар на директора на Спортинг по време на мача от 22-ия кръг на португалското първенство, съобщава A Bola.
В доклада на рефера пише, че Пепе е ритнал директора на Спортинг. Според правилата на лигата Пепе може да бъде отстранен за период от два месеца до две години.
По-рано бе съобщено, че мачът Порто - Спортинг е завършил с масово сбиване на играчи.
В боя бяха привлечени почти всички футболисти на двата клуба. В резултат реферът на срещата показа четири червени картона. Агустин Маркезин и Пепе бяха изгонени за Порто, а Жоао Паглиня и Бруно Табата получиха червени картони от Спортинг.
Пепе е в Порто от 2019 г. Договорът му с клуба е до 2023 г.
- Бензема не е получил предложение за удължаване на договора
- Босът на Саудитската лига потвърди за интерес към Салах
- Бекъм: Ето защо доведох Меси тук
- Серхио Рамос обяви, че напуска Монтерей
- Меси: Интер Маями трябва да се наслади на Купата
- Интер Маями и Меси с първа титла в САЩ
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]