Венгер и Макрон ще играят в благотворителен мач
Днес, 14 октомври, във Франция ще се проведе благотворителен футболен мач, в който ще се срещнат Отбор от легенди и Отбор от лекари. Настоящият френски президент Еманюел Макрон и бившият мениджър на Арсенал Арсен Венгер ще започнат в стартовия състав на националния отбор на легендите, информира пресслужбата на отбора в Twitter.
Венгер ще играе като централен защитник, докато Макрон ще играе в опорната зона с Руди Гарсия. Бивши играчи като Кристиан Карембьо, Сони Андерсън, Робер Пирес, Сидни Гову, Матиу Бодмер и Ален Жирес също ще играят за легендарния отбор.
- УЕФА е готова да подкрепи разширяването на клубния Мондиал
- Осимен разказа за конфликта си с Наполи
- Фейенорд ще тренира в Белгия заради Рахим Стърлинг
- Ал-Шабаб уволни Алгуасил
- Футболът – част от голямата политика
- Гьозтепе изпусна аутсайдер
- Ясно е кога саудитците възнамеряват да завършат трансфера на Салах
- Гьозтепе ще се справи с Кайзериспор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]