Креспо напусна Сао Паоло
Бившият аржентински нападател и настоящ треньор Ернан Креспо вече не е старши -треньор на Сао Пауло. Както съобщава официалният сайт на бразилския клуб, страните са прекратили договора по взаимно съгласие.
"Сао Пауло благодари на Ернан и неговия професионален треньорски екип за проявения професионализъм, работа и отдаденост през целия период на сътрудничество. Специални благодарности за спечелената титла на първенството на щта Сао Пауло - триумф, който не е постиган от 2005 г.“, се казва в съобщение на пресслужбата на клуба.
Креспо пое Сао Пауло през февруари 2021 г. Под негово ръководство отборът стана шампион на щата Сао Пауло. Сао Пауло в момента е 13 -ти в бразилската Серия А.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Меси пропуска Мача на звездите в МЛС, но този път няма да бъде наказан
- Бешикташ е готов да обяви трансфера на Мохамед Салах
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Официално обявените трансфери в Европа за 26 юли
- Интер Маями съобщи добри новини за състоянието на Херман Бертераме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]