Ето’О се кандидатира за президент на Федерацията на Камерун
Легендарният африкански футболист Самуел Ето'О обяви кандидатурата си за президент на Футболната федерация на Камерун. Бившият национален нападател, който има 118 мача и 56 гола за страната си, направи това в социалните мрежи.
"Време е да реконструираме нашия футбол", призова бившият нападател на Барселона, който критикува бившия управник Сейду Мбомбо Нжоя, когото подкрепи преди 3 години. "Това беше провал, който трябваше да предвидим по-рано", казва той.
Изборният процес за шеф на футбола в Камерун ще започне този петък, но ще приключи окончателно на 11 декември.
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
- Доменико Тедеско напусна Фенербахче
- Неймар пропусна тренировка на Сантос преди важен мач
- Галатасарай разби Фенербахче в дербито и направи решителна крачка към титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]