Шави продължи с Ал Садд
Бившият полузащитник на Барселона Шави няма скоро да води каталунския клуб.
41-годишният специалист удължи договора си с Ал Сад до 2023 година.
"Горд съм, че продължавам да работя в Ал Садд. Постигнахме много заедно, вкарвахме голове, спечелихме мачове и трофеи и всички сме много горди от този успех. Този вид подкрепа е най-доброто, което всеки треньор може да получи.
Всички слухове за клауза в договора, която ми позволява да напусна всеки момент, са погрешни. Подписах договор за два сезона, спазвам споразумението и официалните методи на преговори между всички страни“, заяви испанският специалист.
- Робиньо-младши защити Неймар: Всичко вече е изяснено
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
- Доменико Тедеско напусна Фенербахче
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]