Макгрегър преговаря за покупка на Селтик
Бившият шампион на UFC в две категории Конър Макгрегър заяви, че е в преговори за придобиването на шотландския футболен клуб Селтик. По-рано Макгрегър заяви, че мисли за придобиване на Манчестър Юнайтед.
"Наистина ли ще купите Манчестър Юнайтед?", един от последователите в Twitter попита Макгрегър.
"За да бъда честен, ставаше въпрос за Селтик. Ще купя акции от Дермънт Десмънд.
Определено съм заинтересован да си взема спортен отбор в даден момент! Селтик и Манчестър Юнайтед са отборите, които харесвам. Но съм отворен за предложения. Чувствам, че съм в състояние да донеса голяма полза на всеки клуб", отговори Конър в своя Twitter.
- ФИФА ще отпусне 75 млн. за развитие на футбола в Газа
- Орландо Сити води преговори за Гризман
- Отлагат мачове в Аржентина заради обвинения срещу Асоциацията
- Роналдиньо: 90 минути са твърде много, не обичам да гледам футбол
- Меси избра клуб след Интер Маями
- Проблемите в атака ще провалят Гьозтепе срещу Бешикташ
- Виетнам строи най-големия стадион в света
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]