Дел Пиеро започва работа в ESPN
Бившият нападател на Ювентус и националния отбор на Италия Алесандро дел Пиеро ще започне работа като анализатор за американския телевизионен гигант ESPN.
Италианецът, който прекрати кариерата си през 2014 година, ще дебютира за специализирания футболен канал ESPNFC в събота, когато ще коментира мача между Ювентус и Лацио.
"Отдавна обсъждаме подобна възможност с ESPN и сега дойде времето на да предприема тази стъпка", заяви Дел Пиеро.
Легендата ще продължи работата си и за "Скай Спортс Италия", а на по-късен етап ще се премести в Лос Анджелис, където е и една от световните академии на Ювентус. В ESPN ще очакват Дел Пиеро да се появи и в студията им в Бристол, щата Кънектикът, когато пандемията от коронавирус приключи.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Меси пропуска Мача на звездите в МЛС, но този път няма да бъде наказан
- Бешикташ е готов да обяви трансфера на Мохамед Салах
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Официално обявените трансфери в Европа за 26 юли
- Интер Маями съобщи добри новини за състоянието на Херман Бертераме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]