Миноле отново е болен от коронавирус
Вратарят на Брюж Симон Миноле, най-известен с това, че игра за Ливърпул, вероятно отново се зарази с коронавирус.
Според пресслужбата на белгийския клуб тестовете на вратаря и защитника Шарл де Кетеларе са дали положителен резултат. Отбелязва се, че и двамата футболисти преди са имали фалшиви положителни тестове и в момента не показват симптоми на инфекция. Те ще бъдат повторно тествани днес.
Напомняме, че Миноле се зарзи през октомври миналата година.
Симон премина в Брюж през лятото на 2019 г. от Ливърпул. През този сезон 32-годишният вратар изигра 26 мача в белгийското първенство, в които допусна 16 гола.
- Хеттрик на Жоао Фелиш и 971-и гол на Роналдо донесоха победа на Ал-Насър
- Робиньо-младши защити Неймар: Всичко вече е изяснено
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]