Фенербахче обяви за трансфера на Йозил
Пресслужбата на Фенербахче обяви за подписването на договор с халфа Месут Йозил.
В Twitter бе публикуван видеоклип на турския клуб, в който Йозил е представен като играч на Фенербахче. Договорът с Йозил е за три години и половина.
На 16 януари Арсенал и Месут Йозил прекратиха договора по взаимно съгласие на страните. Контрактът изтичаше на 30 юни 2021 година. Йозил игра за Арсенал от лятото на 2013 г., но няма мач от март 2020 г. 32-годишният германец не бе включен в заявката на Арсенал за първата част на сезона във Висшата лига. През последните седмици той тренира отделно от основния състав.
По-рано Фенербахче поиска финансова помощ от феновете, за да подпише договор с Йозил. Очаква се Йозил да получи около 15 милиона евро за три години и половина в турския клуб.
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Сълзите на Роналдо или дългият път към трона
- Марко Силва е постигнал устна договорка с Бенфика
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Каспер Шмайхел сложи край на кариерата си
- Бразилският футбол бележи рекорден ръст на приходите през 2025 година
- Бенфика избра Марко Силва за свой основен вариант за нов треньор
- Роби Кийн напусна Ференцварош, готов е за оферти от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]