Иниеста: Който и да победи, ще е заслужено
Полузащитникът на Барселона и националния отбор на Испания Андрес Иниеста, който е сред претендентите за „Златната топка", заяви на пресконференция в Цюрих, че за него резултатът от гласуването няма да има голямо значение. Според него, който и да бъде избран за носител на наградата, той ще бъде и най-достоен за нея.
„За мен е огромна чест самият факт, че попаднах в един списък с такива играчи като Шави и Меси. Ще бъда щастлив каквото и да се случи. Който и да победи, той ще бъде и най-достоен. Ние всички вече сме щастливи. Не бива да се правят никакви прогнози, защото мисля, че шансовете са равни. Този ден ще влезе в историята на футбола. Той ще се помни не само от нашите привърженици, но и от всички любители на футбола. Решението ще вземат специалистите, но и всеки зрител си има собствено мнение", цитира Marca думите на Иниеста.
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
- От Барса коментираха отпадането на Реал Мадрид
- Барса продължава със защитата на Купата на Краля
- Кроос: Барса няма да спечели никакви международни трофеи
- Флик: Желая всичко най-добро на Алонсо
- Барса преговаря с Ман Юнайтед за Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]