Вилаш-Боаш: Биелса не е сред първите пет
43-годишният старши -треньор на Олимпик Марсилия Андре Вилаш-Боаш направи рязко изявление по отношение на мениджъра на Лийдс Юнайтед Марсело Биелса заради попадането на аржентинеца в списъка на претендентите за наградата за най-добър треньор за 2020 г.
"Биелса? Той трябваше да спечели престижен трофей. Той определено не е сред първите пет треньори в света през 2020 година. Това е скандал. Той спечели Чемпиъншип!
Фактът, че Тухел не е сред първите пет треньора, също е скандал. ФИФА спи ... Тухел спечели четири трофея във Франция и след това стигна до финал на Шампионска лига", заяви Вилаш-Боаш.
Церемонията на FIFA The Best 2020 ще се състои на 17 декември и ще се проведе онлайн. Това се дължи на сложната епидемиологична ситуация в света. Гласуването за най-добрите играчи започна на 25 ноември и ще приключи на 9 декември.
- Анонс на 29-ти кръг на Лига 1
- Марсилия се върна в топ 3 след победа над Метц
- Монако повали Марсилия и се включи в битката за Топ 4
- Погба на линия за Монако преди сблъсъка с Марсилия
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Де Дзерби се извини за коментарите си относно Грийнууд
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Марсилия се цели в талант на Вердер за €50 млн.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]