Хичо и Сърмов с нов наставник в Турция
Турският Касъмпаша, където се състезават българските футболисти Николай Димитров-Хичо и Георги Сърмов назначи нов треньор, три дена след уволнението на Йълмаз Вурал,наподобяващ с действията си на Вили Вуцов.
„Фуат Чапа ще ръководи истанбулския отбор в следващата година и половина", се казва в официалното изявление на клуба до медиите. 42-годишният наставник до момента е водил белгийските Маасмехелен, Верброедеринг и Хамме, турският Генчлербирлиги и холандските МВВ Маастрихт и Розендал. Чапа е първият турски треньор с лиценз Уефа Про.
След назначаването на Фуат Чапа за треньор на Касъпмаша, изпълнителният директор Мехмет Сидал сподели че, няма да се разделят с нито един от футболистите си, но ще привлекат един централен защитник и нападател.
- Бивш треньор на Тотнъм оглави Колорадо Рапидс
- Шампионът на Полша се подсилва с бивш капитан на Левски?
- Генк обяви името на новия старши-треньор
- ФИФА тества нова технология за определяне на тъчове и засади
- ФИФА отмени трансферната забрана на Ал-Насър
- Дани Алвеш се завръща във футбола?
- Неймар претърпя операция на коляното
- Партизан Белград загуби делото срещу бивш футболист на Черно море
128