Луческу пристигна в Киев
Старши-треньорът на Динамо Киев Мирча Луческу пристигна в Киев.
Румънският треньор излетя от Букурещ за летището в Киев около 11:00 часа българско време с чартърен полет на самолет Raytheon 390 Premier.
По-рано тази сутрин Динамо Киев отрече вчерашните съобщения на румънските медии, че Мирча Луческу е подал оставка 4 дни след назначаването си в клуба от столицата на Украйна. Той ще започне работа още днес.
Информацията за заминаването на Луческу бе разпространена от румънските медии, позовавайки се на думите на самия треньор за невъзможността да работи в Динамо поради напрежение с феновете в Киев.
Враждебното отношение към Луческу от страна на феновете на Динамо се дължи на 12-годишната му работа в Шахтьор, от 2004 до 2016 година.
Луческу бе назначен за треньор на Динамо миналия четвъртък. С румънския специалист киевският клуб подписа двугодишен договор с опция за удължаване на сезона.
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Фенербахче влиза в битката за Рафаел Леао
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Меси пропуска Мача на звездите в МЛС, но този път няма да бъде наказан
- Бешикташ е готов да обяви трансфера на Мохамед Салах
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]