Ван Гаал: Не мога да вляза и да започна да вкарвам
Старши треньорът на Байерн Мюнхен Луис ван Гаал даде своя коментар след загубата с 0:2 на своя отбор от Шалке 04 в мач от 15 кръг на Бундеслигата. Холандският наставник, по своето собствено признание не може да разбере, как така неговите възпитаници не съумяха да реализират толкова огромно количество голови моменти.
„Това ми идва много. Ако ние не успяваме да използваме такова голямо количество положения за гол, то може да очакваме, че съперник ще порази вратата ни още с първия си опит. Аз не мога сам да изляза на терена и да започна да вкарвам. Най-важното във футбола е да се вкарват голове, което за пореден път беше доказано в този мач", заяви отчаяния Ван Гаал за Bayern Antena Radio.
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
- Байерн привлича звезда на Мароко за 55 милиона евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]