Коста Рика първа в Америка възобнови сезона
Снощи в Коста Рика бе възобновен местният шампионат по футбол, който преди това бе прекъснат поради пандемията на коронавирус.
Мачовете бяха прекъснати след 15-я кръг. На старта на 16-ия кръг се срещнаха Гуадалупе - Лимон (1: 0) и Картахинес - Алахуеленсе (0: 2). Двубоите се проведоха без зрители.
В момента лидер в шампионата в Коста Рика е Саприса (33 точки), Алауеленсе (32) е на второ място, а Хередиано (26) е на трето място.
На територията на Коста Рика са регистрирани 882 случая на коронавирусна инфекция, 10 души починаха.
- Канте може да продължи кариерата си в Англия или Франция
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- Тиаго Силва може да се завърне в Европа
- Аякс обяви трансфера на Томиясу
- Брендън Роджърс оглави Ал-Кадисия
- ПСЖ обра наградите на ФИФА
- Президентът на БФС Георги Иванов взе участие в пленарна сесия на ФИФА
- Сантяго Монтиел спечели наградата Пушкаш“ за най-красив гол
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]