Глобиха играч за барбекю по време на карантината
Нападателят на Стандард Оби Уларе бе глобен за организиране на барбекю по време на карантина.
Уларе е един от петимата, които бяха глобени с по 250 евро за нарушаване на правилата за събиране на хора в град Хаселт, на 60 километра от Лиеж.
Самият играч отрича, че е нарушил закона.
През този сезон Оби вкара 2 гола и даде една асистенция в 17 мача на Стандард във всички турнири.
През април стана известно, че клубът от Лиеж не е получил лиценз за участие през следващия сезон на белгийската Про лига.
Клубовете решиха да гласуват за предсрочен край на сезона в белгийското първенство, но отложиха гласуването до 24 април заради възможни санкции на УЕФА.
- Гьозтепе с Мъри измъкна точката на гости на Фенербахче
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]