Фатих Терим се излекува
Старши-треньорът на Галатасарай Фатих Терим се възстанови от инфекцията от коронавируса, съобщава пресслужбата на болница Liv Hospital Group, в която преди това бе настанен специалистът. Терим премина втори тест за коронавирусна инфекция, резултатът от който е бил отрицателен. По-късно 66-годишният специалист бе изписан от болницата.
Напомняме, че Терим се зарази с коронавирус на 23 март.
Фатих оглави Галатасарай през 2017 г. Преди това специалистът работеше в клубове като Фиорентина, Милан и националният отбор на Турция.
- Гьозтепе с Мъри измъкна точката на гости на Фенербахче
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]