Приятел на Жорже Жезуш почина от коронавирус
В Португалия почина Марио Верисимо, който бе приятел на старши- треньора на Фламенго Жорже Жезуш, съобщава A Bola.
Според министъра на здравеопазването Март Темид, смъртта на Верисимо идва от болест, причинена от коронавируса. Той е работил като масажист в клуба Ещрела.
По-рано се съобщаваше, че Жезуш е преминал коронавирусния тест и е получил "слаб / неубедителен“ резултат, така че той ще бъде проверен отново. Напомняме, че един от функционерите на Фламенго Маурицио Гомеш де Матош, бе положителен. В момента всички играчи на бразилския клуб са в карантина за две седмици.
- Фламенго назначи Леонардо Жардим за треньор до 2027 година
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]