ЛА Галакси подписа с Чичарито
Лос Анджелис Галакси обяви за подписването на договор с Хавиер Ернандес, известен още като Чичарито. Мексиканецът се присъедини към клуба според правилото "Бекъм" - заплатата му няма да бъде взета предвид при проверка на тавана на заплатите на клуба.
Срокът на договора с 31-годишния нападател и условията на прехода не бяха оповестени. Според Los Angeles Times, Чичарито не само ще печели повече от Златан Ибрахимович в Галакси, но ще стане най-високоплатеният играч в МЛС.
Лос Анджелис Галакси не е завършвал над петото място в Западната конференция от 2016 г., а за последно спечели Купата на МЛС през 2014 година.
- Бенфика, Аякс и Челси са водещи по приходи от академии в Европа
- Меси и Суарес блеснаха при откриването на новия стадион на Интер Маями
- Оскар прекрати кариерата си на 34 години
- Канада тества новото правило за засада на ФИФА
- Меси впечатлен от новия стадион на Интер Маями
- Роналдо се завърна с два гола при убедителна победа на Ал Насър
- Симон Миньоле слага край на кариерата си след сезона
- Престиани отговори на обвиненията: Не съм расист, това ме нарани най-много
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]