Рибери: Байерн ми липсва
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Франк Рибери коментира своето завръщане на терена и изказа съжаление от състоянието на клуба в момента. Както е известно, баварците имат събрани едва 12 точки от 9 изиграни мача и се намират на 11-то място в класирането на Бунедслигата.
„Байерн липсва не само на мен, но и на всички контузени. Важното е, че всички се връщаме след контузиите. Моето възстановяване върви бързо и се чувствам по-добре. Кракът не ме боли вече, въпреки, че понякога чувствам дискомфорт. Следващата седмица започвам тренировки с групата. В момента Байерн е доста далече зад лидерите, но сезона е дълъг е ние все още имаме време да наваксаме разликата. Задължително трябва да спечелим следващия мач с този състав. Труден ще бъде сезона. За разлика от миналата година не се представяме добре в Бундеслигата, но наистина се надявам да се справим със ситуацията", цитира TZ Рибери.
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
- Кейн: Не съм чувал нищо за Барселона, щастлив съм в Байерн
- Ландучи: Парма игра добре, а при нас топката не искаше да влезе
- Кейн с два гола и предизвикана дузпа: Байерн победи Франкфурт с 3:2
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]