Изтече наказанието на Платини
Бившият президент на УЕФА Мишел Платини може да се завърне във футбола, след като четиригодишното му наказание за корупция изтече. Напомняме, че французинът бе обвинен в измама при получаване на хонорари от ФИФА. В скандала бе замесен и бившият президент на Световната организация Сеп Блатер.
"Имам идеи за бъдещето, но е рано да говоря за тях. Разполагам с достатъчно време, ако реша да се завърна във футбола", заяви Платини.
По-рано стана известно, че Платини ще се опита да изчисти името си, въпреки че присъдата му бе потвърдена от две комисии на ФИФА, Спортния арбитражен съд в Лозана и Швейцарския върховен съд.
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
- София ще бъде домакин на Общото събрание на Асоциацията на Европейските лиги
- Нани ще се присъедини към казахстанския Актобе
- Бешикташ се интересува от защитник на Реал Мадрид
- Меси отказал 1.4 млрд. от Ал-Итихад
- Треньори без заплати или венецуелският футбол при Мадуро
- Порто победи Бенфика в 1/4-финалите за Купата на Португалия
- Аякс обяви трансфера на сина на Ибра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]