Ривър Плейт победи Бока в първия полуфинал от Купа Либертадорес
Ривър Плейт победи Бока Хуниорс в първия полуфинален мач на Купата на Либертадорес. Срещата се проведе на стадион "Монументал" и завърши при резултат 2: 0 за домакините.
Ривър Плейт откри резултата в 7-ата минута. Реферът на мача отсъди дузпа срещу Бока Хуниорс, която бе реализирана от Рафаел Боре. В 70-ата минута Игнасио Фернандес удвои преднината на домакините след асистенция на Матиас Суарес.
Реваншът ще се проведе на 23 октомври. Началният съдийски сигнал ще прозвучи в 3:30 часа българско време.
Ривър Плейт е настоящият победител в турнира. На финала тимът победи Бока Хуниорс.
- ФИФА очаква рекордни приходи от 14 милиарда долара до 2030 година
- Бенфика ще прегази Витория Гимараеш
- Гол на Неймар не спаси Сантос – Войвода уволнен след нов удар
- Меси с гол №900, но Интер Маями отпадна драматично от Нешвил
- Музакитис остава спокоен въпреки интереса на Реал, ПСЖ и Ман Юнайтед
- Тотнъм – Атлетико Мадрид: „шпорите“ търсят чудо срещу отбора на Симеоне
- Десподов се появи като резерва при класическа победа на ПАОК
- Наказаха Жозе Моуриньо за два мача след скандал в дербито с Порто
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]