Адриан: Това бе фантастична седмица
Вратарят на Ливърпул Адриан сподели емоциите си, след победата над Челси в мача за Суперкупата на УЕФА.
"Добре дошли в Ливърпул! Това бе луда седмица. Много съм щастлив за отбора, щастлив съм, че играя за Ливърпул и щастлив за нашите фенове. Мачът е получи много дълъг, но краят му се оказа щастлив за нас", заяви Адриан.
Срещата се проведе в Истанбул на стадион "Водафон Арена". Основното време на мача завърши при резултат 1: 1. В допълнително време отборите си размениха по един гол. Ливърпул спечели с 5:4 при дузпите. Така мърсисайдрите станаха четирикратен победител в Суперкупата на УЕФА.
- Ливърпул ще се затрудни в Марсилия
- Ливърпул готви конкретна оферта от 100 млн. за сензация
- Ван Дайк: Не обичам да бъда освиркван от собствените си фенове
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]