Къркич подписа с Импакт
Монреал Импакт обяви за подписването на договор с нападателя Боян Къркич, съобщава TSN. Договорът е валиден до края на сезон 2020. По-рано стана известно, че бившият клуб на 28-годишния футболист Стоук Сити обяви раздяла с футболиста. Така Къркич се присъедини към канадския клуб като свободен агент.
Къркич е въпитаник на Барселона, за чийто основен отбор играе от 2006 до 2011 г., след което преминава в Рома. Впоследствие нападателят защити цветовете на Милан и Аякс, а през 2014 г. се озова в Стоук Сити. Боян напусна английския клуб два пъти под наем - в Майнц 05 и Алавес.
През миналия сезон Къркич участва в 21 мача от английското първенство, в които вкара 1 гол.
- Романо: Роналдиньо няма да играе постоянно за Равена
- Спорт, власт и милиарди: проектът Саудитска Арабия
- Ван дер Ваарт се извини за коментара си по адрес на японските футболисти
- Манчини напусна Ал Сад, завръщането му начело на Италия изглежда все по-вероятно
- Сомалийският съдия Артан ще ръководи Суперкупата на Европа
- Ибрахимович: Американските фенове са най-мекушавите във футбола
- Бивш защитник на Левски отива при Станимир Стоилов в Гьозтепе
- Селтик гласува доверие на 74-годишния О'Нийл след златния дубъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]