Рома и Билбао зарадваха феновете с хубав мач и четири гола

F.

Рома и Атлетик Билбао завършиха наравно - 2:2 в приятелски мач помежду си, игран в Перуджа. Срещата бе интересна и предложи много еможии и четири гола на зрителите.

Резултатът бе открит след близо половин час игра. Иняки Уилямс асистира за Икер Муниаин, който отблизо реализира за 0:1. След час игра равенството бе факт. след прекрасно изпълнение от фаул на Александър Коларов. Малко след това гостите останаха в намален състав, след като Юри Берчиче извърши груб фаул срещу Грегоар Дефрел в средата на терена. в 78-ата минута испанците поведоха с гол от дузпа, като точен бе Раул Гарсия.

В 91-ата минута и Рома получи дузпа също за игра с ръка, а Пелегрини оформи крайното 2:2 от 11-метровия наказателен удар.