Четири клуба предложиха 120 млн. за 19-годишния Фелиш
Четири клуба са готови да платят 120 милиона евро за нападателя на Бенфака Жоао Фелиш, твърди AS.
Според източника, опит за подписване на 19-годишен нападател е бил предприет от Реал. Кралският клуб e предложил 80 милиона евро за футболиста, но тази сума не се е харесала на лисабонци, тъй като преди това са получавали оферти от четири неназовани клуба в размер на 120 милиона евро.
Фелиш изигра 43 мача през миналия сезон. Той има 20 гола и 11 асистенции. Договорът на играча е до лятото на 2023 година. По-рано от Бенфика уточниха че няма да продадат младежа за по-малко от 120 милиона евро.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]