Катарци искат да купят Бенатиа
Клубът от Катар Ал Духайл проявява интерес към мароканския защитник на Ювентус Мехди Бенатиа. Според източника, катарците са предложили за футболиста 10 милиона евро, а Бенатия е готова да разгледа предложението на Ал-Духайл, тъй като е финансово изгодно.
31-годишният Бенатия пристигна под наем в Ювентус от Байерн през лятото на 2016 г. за 3 млн. евро, а година по-късно италианският клуб извади 17 млн. евро за трансфера на мароканеца.
Договорът му с клуба от Торино е валиден до лятото на 2020 година.
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]