Валверде: Поздрави за Модрич, но петото място на Меси е абсурд
Старши-треньорът на Барселона Ернесто Валверде поздрави полузащитника на Реал Мадрид Лука Модрич за спечелването на "Златната топка" за 2018 г. Напомняме, че второто място в гласуването бе отредено за нападателя на Ювентус и националния отбор на Португалия Кристиано Роналдо. На трета позиция застана нападателят на Атлетико и френския национален отбор отбор Антоан Гризман. Изненадващо, аржентинският вълшебник на Барселона Лионел Меси остана на пето място.
"Не искам да коментирам петата позиция на Меси при гласуването за "Златната топка", всеки има свое мнение по този въпрос. Аз не съм този, който трябва да каже дали това е справедливо или не. Поздравления за Модрия за наградата, но е абсурдно Меси да бъде на пето място", заяви Валверде.
- Разкрити са разговорите с VAR при отменения червен картон в Атлетико – Барселона
- Надал: Реал вече се е сбогувал с титлата
- Флик остава спокоен: Гледаме само себе си
- Ясна е причината за яда на Ямал след победата над Атлетико
- Атлетико бесен след спорно решение с VAR в полза на Барселона
- Симеоне: Това беше червен картон, съдията сбърка
- Ле Норман: Това беше чист червен картон
- Флик: Важна победа, но нищо не е решено
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
тоа футболно недоразумение Ballon d'Or 2018: 17. Benzema 6
седнали да ми говорят за футбол бегаиииииииииииииииииииииииииииии