Бока Хуниорс не иска мач в Мадрид
Ръководството на Бока Хуниорс не иска мачът-реванш от финала в Копа Либертадрес с Ривър Плейт да се състои в Мадид (Испания), съобщава AFP.
Напомняме, че първата среща завърши при резултат 2: 2. Реваншът трябваше да се проведе на 23 ноември, но два пъти бе отлаган, след като фенове на Ривър Плейт атакуваха клубния автобус на Бока. Няколко футболисти бяха ранени, а полицията трябваше да използва сълзотворен газ, за да успокои агресивните си фенове.
Ръководството на КОНМЕБОЛ реши отложената среща да се проведе в Мадрид. Срещата трябва да се състои на 9 декември на "Сантяго Бернабеу".
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Меси пропуска Мача на звездите в МЛС, но този път няма да бъде наказан
- Бешикташ е готов да обяви трансфера на Мохамед Салах
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Официално обявените трансфери в Европа за 26 юли
- Интер Маями съобщи добри новини за състоянието на Херман Бертераме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]