Яя Туре: Дойде време моят футбол отново да заговори
Яя Туре, който подписа контракт с Олимпиакос, коментира трансфера си в гръцкия клуб.
"Взех решение, основавайки се на специални отношения с един велик клуб. За мен е голяма чест отново да бъда тук. Когато с тръгнах през 2006 година, аз казах, че ще се върна и се радвам, е удържах на думата си. Имах предложения от много клубове от Европа, Азия и САЩ. Но избрах да дойда тук.
Очаквам успех, както и преди години, когато дойдох тук и не мога да дочакам, кога отново ще мога да помогна на отбора да спечели титлата, която заслужават великолепните фенове на Олимпиакос. Дойде време моят футбол отново да заговори", заяви Туре.
- Синът на Ибра смени Милан с Аякс
- ЦСКА 1948 отстъпи на Гьозтепе
- Фенербахче спечели Суперкупата на Турция
- Фенербахче се интересува от трансфера на Адемола Лукман
- Галатасарай хвърли око на звезда на Ман Сити
- Фалкао си намери клуб в Колумбия
- Ибра: Изградих стила си, вдъхновен от Мохамед Али и Роналдо
- Алегри ще участва в щафетата с олимпийския огън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]