Джерард привлече 12-ти нов
Нападателят на националния отбор на Северна Ирландия Кайл Лафърти подписа контракт с Рейнджърс, съобщава пресслужбата на шотландския клуб.
Футболистът се завърна в отбора, за който се състезаваше в периода 2008-2012 година. Лафърти с Рейнджърс има три титли в Шотландия. Там той записа 138 мача и вкара 38 гола. През последните години Кайл се състезаваше за Хартс.
Контрактът се за две години, а стойността на сделката не се назовава. Нападателят стана 12-то ново попълнение за отбора на Стивън Джерард, който застана начело на тима през лятото.
- Синът на Ибра смени Милан с Аякс
- ЦСКА 1948 отстъпи на Гьозтепе
- Фенербахче спечели Суперкупата на Турция
- Фенербахче се интересува от трансфера на Адемола Лукман
- Галатасарай хвърли око на звезда на Ман Сити
- Фалкао си намери клуб в Колумбия
- Ибра: Изградих стила си, вдъхновен от Мохамед Али и Роналдо
- Алегри ще участва в щафетата с олимпийския огън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]