Торес се присъедини към Саган Тосу
Нападателят Фернандо Торес, чийто договор с Атлетико изтече по-рано през лятото, премина в японския Саган Тосу, съобщи официалният акаунт на клуба в Туитър. Не се съобщават никакви подробности от сделката, но по-рано се твърдеше, че контрактът между страните ще е за две години.
"Саган Тосу бе един от първите клубове, които се заинтересуваха от мен, те ме убедиха в сериозността на проекта. Мисля, че Япония и местното първенство ще станат добър опит за мен. Имах предложения от Европа, но прецених, че там направих всичко каквото трябваше", заяви Торес.
- Гьозтепе с Мъри измъкна точката на гости на Фенербахче
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]