Върнаха титлата на Скендербей
Спортният арбитражен съд в Лозана (CAS) върна на Скендербей отнетата по-рано титла заради договорени мачове, съобщава официалният сайт на организацията. CAS обяви, че Футболната федерация на Албания няма пълномощия, за да отнеме от Скендербей титлата, спечелена през сезон 2015/16.
Съдът обаче остави в сила дисквалификацията на албанския клуб в европейските турнири за системно участие в договорени мачове. Разследването откри 50 такива случая.
Скендербей е седемкратен шампион на Албания, като шест от титлите бяха спечелени през последните осем години.
- Гьозтепе с Мъри измъкна точката на гости на Фенербахче
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]