Божинов е близо до Анортозис
Българският нападател Валери Божинов е в напреднали преговори с Анортозис. Както е известно, през миналата седмица се появиха информации, че кипърският клуб има интерес към 31-годишния българин, който в момента е без отбор, след като през есента прекрати договора си с Лозана.
Съобщава се, че до два дни Божилов може да се събере отново в един отбор с Владимир Гаджев, след като преди това двамата бяха заедно и в Левски.
Ръководството на Анортозис се е обърнало към Божинов, след като се провалиха преговорите с норвежкия национал Мостафа Абделауе.
Предполага се, че заплатата на Божинов на новото работно място ще е около 20 000 евро на месец. Напомняме, че в последния голям отбор - Манчестър Сити - българинът взимаше около 250 000 евро на месец.
- Президентът на Селтик напуснал заради феновете
- Фелайни влезе в щаба на Шарлероа
- Бенатия: Роналдо е пред всички
- Моуриньо: Коя победа е най-важна? Следващата
- Канте може да продължи кариерата си в Англия или Франция
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- Тиаго Силва може да се завърне в Европа
- Аякс обяви трансфера на Томиясу
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]