Китайци с примамлива оферта към Масчерано
Защитникът на Барселона Хавиер Масчерано, както се съобщаваше по-рано, има намерение да напусне каталунския клуб, в опит да намери повече игрова практика. Според испански източници, освен това Хавиер има примамливо предложение от Хъбей Чайна Форчън, който се състезава в китайската Суперлига. Съобщава се, че китайците са готови да утроят заплатата на играча.
33-годишният бранител получава в Барселона 4.5 милиона евро на година. Контрактът на Масчерано с "блаугранас" е валиден до лятото на 2019 година.
- Барселона проучва възможността да привлече Хари Кейн
- Алън Шиърър разкритикува Сака и Рашфорд след победата на Англия над Панама
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Барселона започва мащабна чистка в състава си
- Луис Суарес: Надявам се Ламин Ямал да достигне поне нивото на Меси
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]