Тянцзин Цюанзян освободи Канаваро
Фабио Канаваро повече не е старши-треньор на Тянцзин Цюанцзян. Това съобщава официалният сайт на китайския клуб. Отборът завърши на трето място сезона в китайската Суперлига, което не е удовлетворило ръководството на клуба и това е една от причините за радялата с китайския специалист.
На мястото на Фабио е назначен 44-годишния Пауло Соуса, чието последно работно място бе във Фиорентина. Други подробности около договора на португалеца не се съобщават.
Ако трябва да се вярва на китайската преса, Канаваро е един от кандидатите за старши-треньор на Гуанджоу Евъргранд.
- Официално обявените трансфери в Европа за 28 юли
- Агентът на Левандовски: Той отказа 200 милиона евро от Саудитска Арабия заради Барселона
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Фенербахче влиза в битката за Рафаел Леао
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]