Белами: Никой не се интересува от успехите на Роджърс в Шотландия
Бившият нападател на националния отбор на Уелс Крейг Белами е на мнение, че успехите на Брендън Роджърс на поста мениджър на Селтик няма да привлекат вниманието на клубовете от Висшата лига към персоната на специалиста. Напомняме, че бившият наставник на Ливърпул се отправи към Шотландия, за да възстанови репутацията си, но Белами се съмнява, че Роджърс отново ще получи оферта от някой топ отбор.
"Той не може да постигне повече, отколкото направи със Селтик през миналия сезон. Там той има репутация на отличен мениджър, но трудно ще получи работа в някой клуб от Висшата лига. Основно защото - аз почувствах това, когато играх в Шотландия - всички са безразлични към твоите успехи там. Имах повече оферти преди да замина за Селтик, отколкото после. Никой не го интересува какво правиш в Шотландия. Ако си добър, казват: "Ок, така е трябвало да стане". Не чувствах, че за някой от юга е важно това", заяви Белами.
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Сълзите на Роналдо или дългият път към трона
- Марко Силва е постигнал устна договорка с Бенфика
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Каспер Шмайхел сложи край на кариерата си
- Бразилският футбол бележи рекорден ръст на приходите през 2025 година
- Бенфика избра Марко Силва за свой основен вариант за нов треньор
- Роби Кийн напусна Ференцварош, готов е за оферти от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]