Питсбърг защити титлата си
В шести мач от финалната серия в Купа Стенли Нашвил претърпя домакинско поражение с 2:0 от Питсбърг. По такъв начин "Пингвините" постигнаха обща победа с 4:2 и защитиха миналогодишната си титла в НХЛ. Това е общо пети трофеи за Питсбърг, като любопитното е, че отборът спечели всичките си Купи на площадката на съперниците си.
Иначе всичко в мача се реши в последните две минути - в 58-та минута Хернквист бе точен, а веднага след това Хагелан довърши домакините.
- Гьозтепе с Мъри измъкна точката на гости на Фенербахче
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]