Порто активира клаузата на Оливер Торес
Порто активира клаузата за откупуване на Оливер Торес от Атлетико Мадрид в размер на 20 милиона евро. 22-годишният Торес е юноша на "дюшекчиите", но играе под наем за "драконите", които прецениха, че си заслужава да подпишат дългосрочно съглашение с играча.
През настоящия сезон Оливер има 18 мача и два гола в първенството на Примейра лига, а Порто изостава само с 1 точка от шампиона и водач в класирането Бенфика.
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
- Атлетико Мадрид постави нов рекорд от приходи
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
315
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]