Ларсон напусна Хелзингборг
Една от легендите на шведския футбол Хенрих Ларсон напусна поста старши-треньор на Хелзингборг. Напомняме, че отборът загуби плейофите за оставане в шведския елит срещу Халмщад. Веднага след последния съдийски сигнал фенове на Хелзингборг нахлуха на терена и съблякоха сина на легендата, който е част от отбора.
По-късно стана известно, че тези действия на хулиганите са били предварително организирани в затворена група във Facebook.
Напомняме, че в понеделник Ларсон закупи няколко кучета-пазачи, с което реши да подсили сигурността на своя дом и своето семейство.
- Фламенго назначи Леонардо Жардим за треньор до 2027 година
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]