Дел Боске: Отказах 10 милиона от Китай
Бившият старши-треньор на националния отбор на Испания Висенте дел Боске е получил предложение да оглави клуб от Китай със заплата от 10 милиона евро на година. Испанският специалист е отказал офертата.
"Мога да потвърдя, че получих предложение от Китай. Става дума за 10 милиона евро на година, но не разбрах, дали става дума за клубен отбор или за националния на Китай. Честно казано, не обърнах внимание на това", заяви Дел Боске.
- Историческият парадокс: Защо първият национален отбор на Палестина бе съставен изцяло от евреи
- Луис ван Гаал напусна поста си в Аякс
- Порто официално откупи Якуб Кивьор от Арсенал
- Скъпа Роксана
- Чикаго Файър официално представи Роберт Левандовски
- Президентът на футболната федерация на Саудитска Арабия подаде оставка след провала на Мондиал 2026
- Нани: Наслаждавайте се на Роналдо, преди да се откаже от футбола
- Трабзонспор си връща Андре Онана под наем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]