Нов конфликт с Рабех, Анжи не искат да платят за него
Нови разкрития със случая Юсеф Рабех назрява по оста Анжи – Левски. Вчера стана ясно, че новакът в руската Висша лига не иска и да чуе за избягалия мароканец, но и няма никакво намерение да плаща на Левски.
Сините чакат 500 000 долара, но вероятно плащането няма да се извърши скоро. Шеф от клуба е съобщил, че Анжи ще се опита да анулира договора с Левски за самата сделка, както и контракта на Рабех. Сините обаче твърдят, че са коректен продавач в този случай и трябва да си вземат парите.
Не е ясно как ще се развие цялата история, но дагестанците не могат да бъдат задължени да платят бързо за трансфера. Най-вероятно въпросът ще бъде отнесен за решаване във ФИФА или на арбитража в Лозана.
ГЕОРГИ ИВАНОВ
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Левски официално премина към нов собственик след одобрение от КЗК
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
349
ЗА АВТОРА
КОМЕНТАРИ
06.03.2014 в 17:05
Имал си е някви принципи, човекът.
06.03.2014 в 16:04
i az iskam da igraq tam :D