Берлускони: Милан се нуждае от повече тактика
Президентът на Милан Силвио Берлускони разказа какво липсва на отбора под ръководството на старши-треньора на тима Синиша Михайлович. Както е известно, "росонерите" събраха само 9 точки от първите си седем мача и са 11-ти в класирането на Серия А.
"Михайлович е отличен треньор, той знае по какъв начин да общува с играчите, но сега Милан се нуждае от тактика", заяви Берлускони.
По-рано в пресата се съобщаваше, че президентът е поставил пред сръбския специалист изпълнението на 8 задачи, отнасящи се до играта и резултатите на Милан. Една от точките е преход към системата 4-4-2.
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Алегри: Надявам се да остана дълго в Милан
- Алегри: Италия има нужда от реформи в развитието на младите
- Партизан продаде Андрей Костич на Милан
- Леао отрече конфликт с Алегри
- Леао на кръстопът: напрежение в Милан и интерес от грандове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]